Vessel v Hudson Yards foto-politika iskry online kritikou

Ak ste v pokušení zacvaknúť nejaké obrázky alebo video na vrchole plavidla v Hudson Yards v New Yorku, buďte pripravení odovzdať im svoje práva.
 
Masívna stavba, ktorá bola otvorená koncom minulého týždňa, pozostáva zo 154 prepojovacích schodísk. Stojí v Hudson Yards, v novom rozvoji Manhattanu, kde nájdete nákupné, stravovacie a vonkajšie priestory. Ľudia online už kritizujú politiku fotografovania Vessel, ktorá hovorí, že Hudson Yards môže použiť akékoľvek obrázky, audio alebo video návštevníkov, ktorí vytvárajú alebo nahrávajú zobrazujúci štruktúru.

broklyn
 
Návštevníci sa tiež musia dohodnúť na tom, že všetky fotografie, video a zvuk, ktoré sa na nich objavia, sa stanú majetkom spoločnosti.
 
„Spoločnosť ako vlastník záznamov má bezpodmienečné, neodvolateľné právo (ktoré môže vykonávať spoločnosť alebo tretie strany v mene spoločnosti) na reprodukciu, zobrazovanie a používanie nahrávok, a to aj na reklamné, marketingové a propagačné účely, vo všetkých médiách a formátoch , či už teraz známe alebo neskôr vyvinuté, “sa prečítajú podmienky.
 
To (rovnako ako Shawarma podobá sa plavidlu) nesedelo dobre s mnohými ľuďmi na Twitteri.

new york
 
"Plavidlo v Hudson Yardoch je silný ruch." Schody do nikam ", ktoré sú pripravené na Instagram a vlastnia práva na všetky fotografie, ktoré si zobríte. Bag secure," napísal jeden používateľ.
 
 
"Každý, kto plánuje ísť na plavidlo v Hudson Yards, kliknite prosím na odkaz a prečítajte si článok 9 podmienok," napísal fotožurnalista Gary Hershorn na Twitteri. "Robia neuveriteľné práva chytiť na všetkých sociálnych médií príspevky. Nemali by byť dovolené ukradnúť a vlastniť vašu prácu."
 
 Každý, kto plánuje ísť na plavidlo v Hudson Yards, kliknite prosím na odkaz a prečítajte si článok 9 týchto podmienok. Robia neuveriteľné práva chytiť na všetkých sociálnych médií príspevky. Nemali by im byť dovolené ukradnúť a vlastniť vašu prácu.
 
"Sakra, ak čítam, že správne, ak chodíte a niektoré náhodné cudzinec zachytí fotografiu z vás, ktorá dáva spoločnosti práva používať vašu podobu," odpovedal jeden používateľ.
 
"Nie som si istý zákonnosťou toho, čo hovoria, ale zrejme, ak uverejníte fotografiu, ktorú ste si zobrali z plavidla … alebo vrátane plavidla … dávate to, čo je v podstate potenciálne každá spoločnosť, ktorá má právo na používajte svoje meno / podobnosť / čokoľvek pre akýkoľvek účel, “napísal iný redaktor.
 
Zástupca spoločnosti Real, realitnej spoločnosti, ktorá vyvinula spoločnosť Hudson Yards, povedal: „Zámerom tejto politiky je umožniť Hudson Yardom rozšíriť a znovu zdieľať fotografie, ktoré sú už zdieľané na jednotlivých sociálnych kanáloch prostredníctvom našich webových stránok a sociálnych kanálov. prax využívaná na takmer všetkých hlavných atrakciách a my sme chceli komunikovať, byť transparentní a prezradiť všetkým používateľom.

Vessel v Hudson Yards foto-politika iskry online kritikou
3.8 (76%)5