Na stenách môžete mať všetky krásne chvíle v podobe tlačených fotografií

Fotoateliéry v tej podobe, ako sme ich poznali v minulosti a ako si ich pamätajú naši starí rodičia, dnes už nefungujú, fotografa si objednávame na akciu, a ten príde všade, kde to potrebujeme. Fotenie je také bežné, že každý z nás je už takpovediac odborníkom, lebo už všetky mobilné telefóny majú implementovaný fotoaparát, s ktorým sa dá zachytiť to, čo chceme.

Takéto zábery tiež môžete mať

Digitálna éra je tu a prejavuje sa to aj spôsobom fotografovania a spracovania záberov, ktoré sa nahrajú do počítača a potom je možné s nimi robiť takmer čokoľvek, zväčšiť, zmenšiť, zmeniť farby, prerobiť tváre či pozadie, urobiť z nich karikatúru a mnoho iných úkonov. Ich výhodou je, že záberov môže byť neskutočne veľa, dajú sa triediť a použiť či nechať si len tie, ktoré sa nám páčia.

Nevýhodou digitálnej fotografie je možnosť, že sa stratia, jednoducho ich môžeme nechtiac vymazať, ale ak ich stihneme vytlačiť na papier, budeme mať spomienku na dlhé roky. Vždy, keď sa na ňu pozriete, zohreje vás pri srdci spomienka na daný okamih. Tlač a celý proces je jednoduchý, online nahráte svoje zábery a pošlete grafickému štúdiu, kde vám ich skontrolujú, upravia a vytlačia podľa vašich požiadaviek.

Fotografie na papieri máte doma do troch dní od ich nahratia, ale to záleží aj od vytvorenia objednávky a prijatia platby. Ak sa bude treba vašej zákazke venovať nejako špeciálne, môže byť čas o niečo dlhší, preto ak chcete fotografie ako darček, treba na to tlač fotografií myslieť a posielať zábery s časovým predstihom. Okrem papiera sa však fotografie tlačia aj na plátno alebo sa z nich vytvorí celý album, ktorý je momentálne opäť žiadaný.

Hľadajte ten najkrajší záber

Fotoalbumom môžeme naozaj aj niekoho potešiť, zábery v ňom budú spomienkou a nostalgickým návratom do pekných a nezabudnuteľných dní, keď ste boli šťastní a vtedy aj zábery vznikali alebo vám majú pripomínať slávnostné a jedinečné okamihy v živote vás či vašich blízkych. V peknom ráme a zavesené na správnom mieste budú dotvárať atmosféru domova a šťastia.