Oddych na dovolenke

Celý rok sa tešíte na more a pláž, alebo hory a turistiku a konečne prišiel ten čas, že sa na ňu začínate baliť? A rozmýšľate čo by ste si mali ešte zbaliť a na čo nesmiete zabudnúť? Nezabudnite si príručnú lekárničku a s ňou si zabaľte aj cestovné poistenie! Je jedno, ktorú dovolenku viac preferujete, alebo ktorú krajinu ste si zvolili za vašu letnú destináciu, cestovné poistenie vás chráni na každej ceste a každom mieste. My dúfame, že vaša dovolenka bude presne taká, ako ste si ju vysnívali a užijete si ju naplno. No v každom prípade sme tu my v Axa – Assistance, pripravení podať vám pomocnú ruku, ak by sa vám na dovolenke niečo neočakávane predsa len vyskytlo.

cestovanie

Na nás sa môžete spoľahnúť v každej chvíli! V ponuke máme tri druhy poistenia, z ktorých si môžete vybrať podľa toho o aké poistenie máte záujem, a tiež aj podľa krajiny, ktorú sa chystáte navštíviť. Ak sa chystáte na nejakú zážitkovú dovolenku, alebo sa chystáte robiť nejaký adrenalínový šport môžete si u nás vybrať s doplnkového poistenia. My vieme, že balenie vie byť niekedy veľmi náročné a môže vám zabrať dosť času, preto výhodou nášho poistenia, je to, že si ho môžete vybaviť z pohodlia vášho domova online, minimálne jeden deň pred odchodom.

dovolenka

Stačí vyplniť online poistný formulár a vytlačiť alebo zapamätať si potrebné údaje a telefónny kontakt na našu asistenčnú službu. Ak by ste potrebovali pomoc, môžete sa obrátiť na nás kedykoľvek, naši operátori sú pre vás k dispozícií nonstop, kdekoľvek na svete a pomôžu vám nájsť najbližšieho lekára, ako aj zabezpečiť najlepšiu lekársku starostlivosť, alebo inú pomoc v prípade poškodenia, či odcudzenia majetku. Dohodnú sa s vami na ďalších krokoch, ako postupovať v danej situácii. Vďaka cestovnému poisteniu môžete starosti zahodiť za hlavu a užívať si skutočný oddych a radosť z dovolenky.