Včela nám dáva mnoho

Včela. Veľmi významný a pre život všetkého druhu vysoko prospešný a potrebný Boží zázrak. Áno, je to hmyz, ktorý nás drží pri živote a dodáva nám mnoho potrebného pre zdravé fungovanie a žitie. Ich produkty, ktoré produkujú po celý čas svojho života sú pre ľudstvo a nie len pre ľudstvo vysoko hodnotené. Okrem medu, včelieho jedu, vosku, propolisu sa vieme dostať aj k vysoko cenenej včelej materskej kašičke. Jej využitie má širokospektrálny rozsah. Obsahuje vitamíny, minerály, stopové prvky, aminokyseliny, nukleové kyseliny a mnoho ďalších živín. Podobne ako to je pri kolostre aj táto materská kašička sa u včiel využíva na výživu lariev včiel a včelích matiek. Je to čisto včelí produkt.

medový plást

Okrem toho, že má vysoký obsah prospešných látok je veľmi vhodná pre udržanie imunity, udržuje a zvyšuje fyzickú a psychickú schopnosť, u detí je vhodná pri nespavosti a teda navracia pokojný spánok, blahodarne pôsobí na pokožku, pomáha pri bolestiach kĺbov, udržuje rovnováhu v našom organizme a napomáha k jeho správnemu fungovaniu. Investícia do produktov s obsahom včelej materskej kašičky a teda včelia materská kašička a jej cena nie je celkom bezproblémová, no jedná sa skutočne o vysoko cenený čistý včelí produkt a preto tu platí zlaté pravidlo ,,do dobrého a kvalitného,, sa oplatí investovať.

včela na kvete

Návratnosťou Vám bude prospech tejto včelej materskej kašičky a jej blahodarný úžitok pre Vás a Vaše zdravie. Všetci dobre vieme, že do zdravia sa oplatí investovať a obzvlášť do zdravia našich detičiek. Včelia materská kašička je vhodná takmer už od útleho veku dieťaťa, najmä ak chcete zdravie dieťaťa udržať pevné a ochrániť ho od chorobnosti počas období chrípok a podobných vírusových období, je táto včelia materská kašička veľmi účinná a vhodná. No samozrejme nezabúdajte aj na seba a doprajte si tento blahodarný produkt aj pre svoje zdravie. Včelie materské kašičky ponúkame v rôznych typoch balení od 50g a viac až po rodinné balenia, taktiež v rôznych formách ako sú krémy, kapsule a podobne. Či si prajete produkt na kašeľ, imunitu, kĺby a svaly, detská imunita, pokožka a mnoho ďalšieho Všetko Vám vieme dodať vo výhodných cenách.