Dobrý spánok podporte kvalitným matracom

Najvyššiu kvalitu hľadáme pri nákupoch najrozličnejších produktov, počnúc potravinami až po zariadenie a vybavenie domácností. Spálňa nechýba v žiadnom byte či dome, lebo spať musíme všetci bez rozdielu veku či pohlavia, iba v spánku totiž organizmus naberá nové sily a potrebnú energiu do nového dňa, a tak niet divu, že chceme mať zdraviu vyhovujúce postele a matrace.

Na matraci nemusíte iba spať

Závratná rýchlosť výroby stále nových a modernejších matracov nám robí zároveň aj vrásky na čele, pretože typov a druhov pribúda a my máme stále väčší problém orientovať sa v nich. Sme tak nútení hľadať pomoc u predajcov, ktorých odborný personál dokáže vysvetliť a poradiť pri rozhodovaní sa a výbere kvalitného typu ortopedického matraca.

Najlepšie je tovar si pozrieť a vyskúšať na vlastné oči, a to je možné v kamenných predajniach, ktoré ešte stále fungujú a vystavujú tovar, ktorý si zákazníci môžu aj „omakať“, aby zistili skutočný stav tovaru. Dnes sa veľmi cení ručná práca, a tá je možná aj pri šití matracov BIG DOUBLE Segum, na ne sa vyberá len ten najkvalitnejší a exkluzívny materiál.

Základom je nenapodobiteľná pena WATERGEL, spolu s latexovou penou a kokosovým latexovaným vláknom sa postarajú o správnu polohu pri ležaní. Chrbtica sa môže oprieť o taštičkové pružiny, ktoré majú sedem anatomických zón v kombinácii s 500 pružinkami, vylepšenú pružinu z taštičiek hrúbky 3,8cm, aby bol komfort luxusných matracov čo najvyšší. 1150 pružiniek sa o tento komfort určite dobre postará, takže matrac BIG DOUBLE môže byť tou správnou voľbou práve pre vás.

Biela je čistá farba, tá je základ

Prírodné materiály, precízne spracovanie, ručná práca a záruka kvality, čo viac si ešte človek k zdravému a pohodlnému spánku môže želať? Už len si dopriať kvalitný a dostatočne dlhý oddych a všetky vlastnosti spomínaného matraca oceníte oveľa viac, trápiť vás nebude ani jeho vyššia cena, lebo chrbticu a zdravie máte iba jedno, a to si treba udržiavať v kondícii.