Čo je masáž prostaty?

Väčšina ľudí si pri slove prostata predstaví problémy s častým močením, ale veľmi málo z nich vie o tom, že tento orgán má aj iné vlastnosti. Jednou z týchto vlastností je napríklad to, že prostata dokáže pomôcť s intimitou a zväčša sa teda masáž tejto oblasti vykonáva aj počas tantrických masáží. Dôvodom toho je to, že práve počas tantry dochádza k pracovaniu so sexuálnou energiou a intimitou, pomocou stimulácie viacerých bodov na tele. Masáž prostaty Tantra Diamond dokáže teda rovnako ako iné tantrické metódy vyvolať u človeka nie len fyzické, ale i psychické zrelaxovanie.

Mužská masáž

Tantra sama o sebe má množstvo dobrých účinkov, medzi ktoré patrí uvoľnenie od stresu, vybudovanie sebadôvery, či dokonca aj liečivé účinky pre ľudskú dušu a rôzne psychické ťažkosti. Stimuláciou prostaty dokážete dosiahnuť podobné benefity vo forme vypudenia napätia z tela i mysle a rovnako je vraj masáž tejto oblasti skvelá aj proti jej nadmernému zväčšeniu, ktoré spôsobuje problémy so zvýšenou potrebou močenia, či zlepšuje problémy s erekciou alebo impotenciou. Takže pravidelným vykonávaním tejto techniky nedosiahnete len sexuálne uspokojenie, ale je prospešná aj pre mužské zdravie a riešenie určitých diagnóz. Niektorí lekári ju teda využívajú aj v rámci medicínskych úkonov, práve vďaka jej skvelým účinkom pri liečení poniektorých ochorení.

Masážne doplnky

Prostata sa dá stimulovať z vonkajšej aj vnútornej strany, záleží od individuálneho jedinca, čo mu je príjemnejšie. Vonkajšia masáž sa uskutočňuje masírovaním a dotykmi intímnych oblastí v okolí mužského pohlavného orgánu a konečníka, ale táto metóda nie je až taká intenzívna. Vnútorná masáž je oveľa intenzívnejšia, ale pre mnohých mužov aj nepredstaviteľná kvôli ich predsudkom voči vniknutiu priamo do citlivej oblasti. Nemusíte sa však obávať, pretože každý muž, ktorý túto procedúru na vlastnej koži vyskúšal vám potvrdí, že masáž je veľmi príjemná, dokáže sa pri nej úplne odreagovať a zabudnúť na každodenné problémy. Pokiaľ teda premýšľate o vyskúšaní takéhoto druhu masáže, jednoznačne choďte do toho a presvedčte sa o skvelých účinkoch na vlastnom tele.