Upratovanie rýchlo a bez starostí

Milujete vo svojej domácnosti, keď je všetko čistučké a bezchybné? Ste milovníkmi kobercov a neznášate, keď sa na nich objaví akýkoľvek fliačik, či nečistota? Máte malé deti, ktoré nechtiac narobia galibu a vy ste nešťastní, že zase budete musieť drhnúť kefou nečistotu a nanajvýš ju iba roztriete a urobí to ešte väčšiu galibu ako bola pôvodná? Neviete natrafiť na správny spôsob a prípravok, ktorý vyrieši vaše probléme? Máte domáceho miláčika, ktorý pĺzne, či občas sa mu stane, že sa na koberec vyšpiní a vy máte už hlavu v smútku? Zdá sa vám, že to je izba zlý sen a uvažujete, že budete nútení zbaviť sa kobercov, lebo vás tieto problémy už prestávajú baviť?

Čistý koberec

Máte šťastie! Žiadnych kobercov vo vašej domácnosti sa nemusíte zbaviť. Práve naopak! Bežte a kúpte si koberec všade, kam sa vám vo vašich izbách žiada. Upratovanie Grant vaše starosti rýchlo a bez ujmy na vašej psychike vyrieši. Buďte si istí, že zabudnete na všetko to, čo vám spôsobovalo tieto starosti. Ak ste z Popradu, Vysokých Tatier, Kežmarku alebo zo Spišskej Novej Vsi, tak nás neváhajte kontaktovať.

Upratané prostredie

Vďaka naším službám bude čistenie kobercov hračka. Ponúkame vám okrem čistenia kobercov aj bežné upratovacie služby, čistenie podláh za pomoci špeciálneho stroja, čistenie podláh za pomoci chemikálii, extraktné čistenie čalúneného nábytku a samozrejme umývanie okien. Ponúkame tiež vysávanie vašich priestorov, zametanie, utieranie, kompletné upratanie všetkého o čo si požiadate a všetko to, čo dlho odkladáte a jednoducho na to nemáte čas. Náš upratovací servis je skrátka všade tam, kde je potrebný a nápomocný. Neváhajte sa obrátiť na naše telefónne číslo, ktoré je uvedené na webovej stránke. Máme tiež uvedené všetky referencie, ktoré vám umožňujú nahliadnuť do prostredia spokojnej klientely. Neváhajte a objednajte si naše služby, nebudete ľutovať.