Konopná masť

Konopná masť je jedným z najpopulárnejších produktov obsahujúcich kanabidiol (CBD), zlúčeninu extrahovanú z rastliny konope. Táto masť je skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú účinnú pomoc pri rôznych zdravotných problémoch a bolestiach. Všetky konopné CBD krémy, masti a balzamy, ktoré sa dnes nachádzajú na trhu, obsahujú vysoké percento konopného tetra extraktu a extrakty z pestovaných alebo voľne rastúcich bylín. Tieto prírodné zložky sú známe svojimi protizápalovými a relaxačnými účinkami. V ponuke je všestranný rad krémov, mastí a balzamov s výťažkom z konope navrhnutých na použitie pre všetky typy pleti. Všetky tieto produkty sú vyrobené ručne v spolupráci s firmou HERBARIUM PROJEKT na Slovensku, bez tvorby odpadu a balené bez ďalších zbytočných obalov. Výrobný postup je navrhnutý tak, aby samotný obsah za studena vyrobených bylinných extraktov prirodzene konzervoval výrobok.

mast

V krémoch a mastiach tak môžete nájsť ako konzervant iba prírodný rozmarínový extrakt a antioxidant vo forme prírodného vitamínu E. Konopná masť môže pomôcť zmierniť rôzne bolesti, vrátane bolesti svalov a kĺbov, migrén, menštruačných bolestí a dokonca aj neuropatickej bolesti. Okrem toho môže byť užitočná aj pri kožných problémoch, ako sú akné, ekzémy a lupienka. Mnohí používatelia si tiež všimli zlepšenie kvality spánku a zníženie úzkosti po použití konopnej masti. Táto masť obsahuje len minimálne množstvo psychoaktívnej zložky THC, preto nevyvoláva žiadne psychotropné účinky. Výhodou konopnej masti je aj to, že je veľmi ľahko aplikovateľná. Stačí si ju naniesť na postihnuté miesto a jemne masírovať. Konopná masť sa rýchlo vstrebáva do pokožky a nezanecháva mastné stopy. Konopná masť môže byť skvelou voľbou aj pre tých, ktorí trpia bolesťami kĺbov alebo svalov.

rastlima

Môže pomôcť s redukciou zápalov a zlepšením pohyblivosti. Konopný krém sa vďaka svojmu zloženiu môže stať prírodnou alternatívou k bežne dostupným liekom proti bolesti. Väčšina konopných krémov, mastí a balzamov sa dá kúpiť bez lekárskeho predpisu a výhodou je, že si ich môžete aplikovať sami, bez nutnosti návštevy lekára. Avšak, v prípade silných bolestí a ochorení sa neodporúča ignorovať lekársku starostlivosť a radšej navštíviť odborníka. Ak hľadáte prírodnú alternatívu k bežne dostupným krémom a mastiam, konopná masť môže byť skvelou voľbou. Vyskúšajte konopnú masť alebo krém s vysokým obsahom konopného extraktu a uvidíte, aké účinky na vašu pokožku a telo môže mať.