Panna od narodenia až do smrti

Toto znamenie zverokruhu je považované za vyslovene ženské, takže tieto dámy priam oplývajú ženskosťou. Medzi ich pozitívne stránky patrí najmä ich vysoká inteligencia. Patria k tým bystrejším a tvorivá práca je pre nich hotová hračka. Situácie vo svojom živote riešia hlavne prakticky, pričom využívajú svoje logické myslenie. Ďalšou charakteristickou vlastnosťou je ich slušnosť, ktorá môže byť v niektorých prípadoch až prehnaná. Platí to hlavne v období ich detstva, kedy nedokážu odporovať svojim rodičom, autoritám či iným osobám vo svojom okolí, takže neraz ostávajú v úzadí. To všetko umocňuje aj fakt, že patria k hanblivejším ženám.

fantazie

Nie sú dokonalé


Ak nechcete pannu rozčúliť, snažte sa v jej prítomnosti všetko odkladať na svoje miesto. tieto ženy totiž patria k tým najporiadkumilovnejším osobám na svete. je zaujímavé, že medzi ich negatívne vlastnosti, patrí aj lenivosť. Takže o tom, či bude panna v dospelosti neustále behať s vysávačom, alebo celý deň presedí pred gaučom, rozhoduje hlavne ich výchova. No a keď už sme pri tých mínusoch, tak nebuďte prekvapení, keď ani po rokoch neprídete na to, čo vašu pannu rozčúli, alebo naopak poteší, pretože nevypočítateľnosť je ich druhé „ja“.

Panny a muži


Ženy narodené v znamení panny by si za svojich partnerov, mali nájsť mužov v znamení škorpióna, alebo kozorožca. Rybám, strelcom, či váham, by sa mali naopak vyhnúť.

horoskop


Čo sa vzťahov týka, panny dokážu byť dosť komplikované. Na jednej strane patria k ženám, ktoré dokážu milovať doslova celým srdcom. V ich prípade to ale môže predstavovať aj problém. na svojom partnerovi totiž nedokážu nájsť nič zlé, no mnohokrát ani nič dobré. Berú ho takého, aký je a preto svoju hlavu nezaťažujú myšlienkami o tom, ako by sa ich partner mohol zmeniť. Možno si teraz hovoríte, že ide o ideálnu ženu, v skutočnosti to tak však nie je, pretože vzťah bez hádok časom stratí svoju iskru.