Najlepší highlighter z drogérie?

Vivid Baked Highlighter od Revolution
Pokiaľ chcete nadobudnúť efekt mladistvej, nádherne rozžiarenej pleti toto je presne to čo hľadáte. Pečený highlighter pôsobí na tvári veľmi ľahkým dojmom. Sviežimi odtieňmi si nádherne zvýrazníte napríklad oblasť lícnych kostí, pod obočím alebo v kútikoch očí. Je len na vás kam ho nanesiete. Práca s ním je veľmi jednoduchá, nemusíte ho nanášať veľa, keďže je veľmi pekne pigmentovaný.

krása

High Glow od Catrice
Tento minerálny rozjasňovač je výborný pre svetlú pleť. Jeho púdrová konzistencia je odolná, preto sa ho nemusíte báť použiť ani v zime. Je veľmi pekné odtiene, ľahko sa s ním pracuje. Postará sa, aby vaša pleť vyzerala počas celého dňa úžasne.

Natural Radiant rozjasňovač od trend IT UP
Je to taktiež púdrový rozjasňovač, v drogériách ho nájdete v dvoch rôznych odtieňoch. Je ideálne pigmentovaný na bežný deň, či už do práce alebo do školy. Vhodný pre všetky typy pleti. Nanáša sa veľmi jednoducho, nemá veľké trblietky, čo je určite výhodou. Jeho mínusom je však, že trochu práši, ale nie je to nič hrozné.

Master Strobing Stick od Maybelline
Už z názvu produktu môžeme tušiť, že sa jedná o tuhý rozjasňovač v tyčinke. Oproti podobným produktom od iných značiek sa s ním pracuje veľmi dobre, môžete ho naniesť prstom, ale určite nebude problematické ho rozmazať ani štetcom. Na tvári pôsobí veľmi prirodzene.
Maybelline ponúka taktiež tekutý rozjasňovač Master Strobing Liquid.

DUO chromatic illuminating powder od NYX
V drogériách sa stretnete s množstvom odtieňov highlighterov od tejto značky. Je výnimočný najmä svojou dlhou výdržou. Produkt sa nepráši a dá sa veľmi jednoducho odlíčiť. Určite bude správnou voľbou na bežný deň, ale aj na nejakú párty, rande alebo nejakú inú akciu.

kosemtika

ParisTrue Match od L’Oréal
Jedná sa o tekutý rozjasňovač. Vhodný najmä na večerné akcie, keď chcete výrazne rozžiariť lícne kosti. Je výrazný, takže nemusíte mať, že by ste svojím make-upom nezaujali. Treba ich nanášať rýchlo, pretože rýchlo zaschnú a potom sa s nimi pracuje pomerne ťažko. Ak však chcete dosiahnuť prirodzený výsledok, bude lepšie, ak siahnete po highlighteroch, o ktorých bolo písané vyššie.