Čo predstavujú pre ženy ich kabelky?

V živote je pár záhad, ktoré zostanú nadosmrti nevyriešené, ako napríklad záhada bermudského trojuholníku, egyptské pyramídy alebo prečo ženy tak lipnú na svojich kabelkách a nikdy si neprestanú kupovať ďalšie, aj keď ich už majú plnú skriňu.
Módny priemysel funguje perfektne a povedzme si pravdu. Tými, ktorí ho držia stáť tak pevne na svojich nohách sme práve my – ženy. Sme schopné minúť všetky naše ťažko zarobené peniaze na kabelky, topánky, nové svetríky či sukne. Stačí jediný krát vstúpiť do nákupného centra a vír nakupovania nás strhne ako tornádo. Postupujeme ďalej a ďalej do najhlbších končín obchodu, až kým si neuvedomíme, že prešli 3 hodiny a my sme minule pekný majland.

káva

Kabelky sú pre nás tá malá či veľká tajomná komôrka, do ktorej si môžeme dať všetky naše vzácnosti a pyšne sa s ňou prechádzať po okolí. Máme radi ich farby, materiály, tvary i vône. Nijaká z nás si z času na čas neodpustí kúpu jednej z tých drahších, aby sa s ňou potom mohla pýšiť priateľkám. Máme rady svoje vecičky a rady sa s nimi aj prezentujeme a presviedčať ženu, že nepotrebuje ďalšie a nové je zbytočnejšie ako polievať záhradu počas dažďového obdobia.

Naše kabelky sú našou pýchou, dodávajú nám pocit sebavedomia a žena sa bez nej cíti byť nahá. Ďalším dôvodom prečo ženy potrebujú nosiť kabelky viac ako muži a preto si na nich aj tak veľmi zakladajú je fakt, že ženy si väčšinou nemajú dať kam inam veci, než práve do kabelky. Veľa oblečenia ktoré nosíme má buď veľmi nepraktické vačky alebo dokonca žiadne nemá. Žena so sebou navyše nosí oveľa viac vecí (ktoré samozrejme všetky potrebuje!) než muži, ktorí sa zaobídu len s peňaženkou.

kabelka

A práve preto aj keď to väčšina mužov nikdy úplne nepochopí zostáva pravdou že žena a kabelka k sebe navzájom patria ako patria tak veľmi ako oceánu patria všetky morské živočíchy.