Žiarovky dokážu vytvoriť v priestore originálnu atmosféru

Šetriť sa snažíme všade, kde sa to dá, neplytváme potravinami, kupujeme menej šatstva či obuvi a usporiť chceme aj elektrickú energiu kúpou úsporných výrobkov. Zariadenie domácnosti však musí fungovať nepretržite, preto je aj tu namieste zamyslieť sa nad tým aké spotrebiče doma máme a či je možné ich vymeniť za úspornejšie. Osvetlenia sa tieto opatrenia týkajú tiež.

žiarovka, more

Už nejaký čas sa na trhu objavujú LED žiarovky, ktoré pomaly, ale isto celkom nahradia halogénové žiarovky, používané doposiaľ. Ide o technológiu, vďaka ktorej sú výrobky úspornejšie, majú dlhšiu životnosť, sú priateľskejšie k životnému prostrediu, výkon majú gu10 led porovnateľný s halogénovými žiarovkami, ale sú predsa len dizajnovo prepracovanejšie a modernejšie. V ponuke je aj široké spektrum farebnosti a štýlov.

LED technológiou sa vyrábajú všetky typy osvetlenia, ktoré využívame, panely, trubice, reflektory, žiarovky alebo pásiky, žiarovky typu SMD GU10 však patria do skupiny nazývanej bodovky. Tie skvelo dopĺňajú hlavné zdroje svetla, pričom dokážu vytvoriť zaujímavú atmosféru v osvetľovanom priestore nenásilným a nenápadným spôsobom. Dajú sa totiž zapustiť do sadrokartónového podhľadu alebo do steny. Sú výkonné, štýlové a dostatočne osvetlia všetko, čo chceme, napríklad kuchynskú linku, šatník, knižnicu či pracovňu alebo kúpeľňu, všade, kam ich umiestnime, vytvoria pútavé a originálne efekty.

veľa žiaroviek

Spoločnosť LEDprodukt s.r.o. funguje ako internetový shop, ktorý má širokú ponuku LED žiaroviek SMD GU10. Tie majú vysoký index podania farieb, čo znamená, že osvetlené telesá či predmety zobrazujú v maximálne verných farbách a vyznačujú sa aj kvalitou COB alebo SMD LED čipov. Každé bodové svetlo pritom majú zabudovaný CCD driver za účelom eliminácie preblikávania alebo jemného svietenia LED žiaroviek aj po ich vypnutí, čo sa stáva hlavne pri lacnejších variantoch výrobkov. Aj žiarovky sú k dispozícii v teplej, neutrálnej a studenej bielej, v tejto skupine dokonca nájdete aj DUAL-WHITE typ osvetlenia, ktorý dovoľuje nastavenie plynulého prechodu spektrom farieb prostredníctvom diaľkového ovládača a tiež sú vybavené funkciou stmievateľnosti či možnosťou ovládania smartphonom.