Záhrada snov môže byť realitou

Záhon plných kvetov
Táto časť je hlavne pre dámy alebo pani domu. Pokiaľ chcete aby Vaša záhrada voňala vysaďte si pekné kvetinky miesto pod oknom alebo ich položte na peň zo stromu a vaša záhrada bude hneď vyzerať lepšie.

Prístrešok zo živou strechou
Ak svoje auto chcete nechať vonku na záhrade postavte si prístrešok ktorý nie len bude zdobiť Vašu záhradu ale na záhrade to pekne aj ukáže. Stačí len vymyslieť ako by mal prístrešok vyzerať. Samozrejme že to nechávam úplne na Vás.

květy

Skrášlite si ich z výrobkov z dreva
Pokiaľ máte radi alebo sa vyznáte rezbárskej práci môžete si svoju záhradu vyzdobiť rôznymi rezbárskymi prácami. Správne umiestenie nadobúda pocit že Vaša záhrade bolo inšpirovaná Vami.
Živý plot ktorý ohromí aj susedov
Ak chcete mat krásni živý plot, musíte urobiť všetko preto aby Vám rástol a stal a naozaj živím. Medzi staranie sa myslíme ako polievanie, strihanie, sadenie a podobne. A pokiaľ toto všetko splníte budú Vám susedia závidieť.

Odstráňte nežiaducu burinu
Ak Vám rastie nežiadúca burina musíte ju jednoducho odstrániť do koreňa. Keby ju neodstránite od koreňa burina bude rast stále a vy sa jej nikdy nezbavíte.
Ak chcete voliť postreky proti burinám používajte ich opatrne. Jedno vstreknutie na burinu úplne stačí Ak chcete ušetriť čas za kupovanie a prostriedkov vytvorte si ju sami. Do odstrekovača nalejte asi 200 ml octu a zmiešajte ju z vodou. Má to ten istý účinok ako kupovaný prostriedok. Burina sa po vstrieknutí vysuší až do koreňa a môžete ju ľahko odtrhaní a máte na pár týždennou pokoj.

pařez

Okrasne stromčeky
Záhradu si môžete okrášliť živím okrasným stromčekom. Takýto stromček si môžete zakúpiť v záhradkárstve za prijateľnú cenu. Ak sa rozhodnete že tento záhradný stromček využijete ako Vianočný tak prečo nie ? Veď zo záhradky je všetko zdravé. Nezľaknite sa ak Vám stromček nebude rásť. Niekedy rast takéhoto stromčeku môže trvať aj dlhé roky.