Slovenský Aliexpress

Pravdepodobne viete, že čínsky internetový obchod Aliexpress je už dostupný aj na Slovensku. Tým je celý proces prehľadnejší a rovnako sa stáva praktickejším.
Na slovenskom Aliexpresse od jeho oficiálnej prevádzky vzniklo už cca 10 000 objednávok. V čínskom obchode stále existuje niekoľko pravidiel a postupov, avšak stáva sa dostupnejším pre čoraz väčšiu základňu takisto slovenských zákazníkov. Aj tí tak v súčasnosti majú možnosť objaviť niečo vyše 100 000 000 produktov na jednom z najväčších internetových obchodov.Nákup cez mobil.jpg
Jeho slovenská verzia má bezpochyby výhodu predovšetkým v dostupnom, respektíve našom rodnom jazyku, v ktorom tentokrát nie je problém sa zorientovať. Takisto ak vás zaujal nejaký produkt z pestrej ponuky, objaví sa pri ňom cena v prepočte na kurz Euro.
Pri prezeraní tejto online nákupnej stránky je doporučeným pomocníkom Aliexpress Superstar, ktorého je možné priradiť do vášho internetového prehliadača. Ten so sebou prináša veľa komfortných a prehľadných výhod, ktoré spravia nákup pohodlnejším.Žena nakupuje cez počítač, kreslené.png

  • Dokáže prehľadne porovnávať ceny dostupných produktov, rovnako tak zobrazí aj ich cenovú históriu.
  • Dokáže vyhľadať konkrétny produkt na základe obrázkov, takisto sa pri produktoch objavia komentáre či takpovediac recenzie z Facebooku.
  • Tak ako bude dostupná možnosť overiť predajcu, rovnako vám tento pomocník podsunie možnosti kúpiť značkový tovar.
  • Takisto je možné zvoliť si tkzv. ochrannú lehotu, pokiaľ o konkrétny produkt máte záujem.

Ako je to ale s poštovným?
Čína je vzdialená zem a častokrát sme predpokladali, že poštovné tým pádom musí byť drahšie, než celá objednávka. Omyl! Poštové služby sú bezplatné! A práve toto je jedným z dôvodov popularity čínskeho internetového obchodu. Týka sa to väčšiny produktov, v niektorých prípadoch je však príplatok len za minimálnu cenu.