Skúste si konečne užiť cez sex portál!

Ľudia nie sú roboti alebo stroje, ktoré by viedli rovnaký život. Každý z nás má inú povahu, žije v prostredí iných ľudí a máme odlišné priania. Aj chute a túžby. S existenciou človeka sa viaže takisto sex, minimálne nejaké erotické fantázie, ktoré má asi každý z nás. A áno, aj tie môžu byť toho najrôznejšieho druhu.

čižmy, nohy, schody

Pravdepodobne veľa ľudí má rado klasický sex ako aj nejaké erotické predohry. Lenže takisto mnohí túžia po tom, skúsiť niečo nové. Možno niečo, čo by naplnilo ich tajné fantázie. Niekedy pritom nemusí ísť o nič zvrátené či odporné, hoci niekedy môžu tieto predstavy zájsť až do extrémov. Ale súdiť tu nikoho nebudeme, skôr naopak.

Chceme skôr poukázať na fakt, že ak sa jeden z partnerov nechce alebo z nejakého dôvodu bojí zdôveriť s tým, že by chcel skúsiť v posteli niečo nové a trochu iné, tak sa vlastne vo svojom sexuálnom živote nikam neposúva a môžu u neho nastávať bloky. Emočné a sexuálne, čo následne dokáže viesť aj k partnerským nezhodám. A možno je človek v situácii, v ktorej momentálne sexuálneho partnera/ku nemá práve preto, že sa so svojou potrebou nechce nikomu zveriť.

putá na rukách

Práve preto sú tu sex ponuky kosice https://www.privatportal.sk/sex-ponuky/kosice, ktoré okrem klasiky dokážu splniť aj intímnejšie priania, a to v podaní atraktívnych spoločníčok, ktoré majú profil na tomto overenom portáli. Vlastne stačí, ak na niektorý z profilov kliknete a okrem fotiek sex-workerky tam zbadáte aj rôzne informácie. Okrem iného aj praktiky, ktoré dotyčná slečna alebo žena poskytuje. Techniky, čo dokážu predstavovať všetko od erotickej masáže až po fetiš a S/M. Samozrejme aj klasiku. Okrem toho aj kontakt a eskort, možnosť dohodnúť si s konkrétnou spoločníčkou stretnutie.

  • Ak teda máte nejaké špeciálne požiadavky, vždy je vhodné vybrať si spoločníčku, ktorá ich má uvedené vo svojom profile.