Poznáte príjemnejší relax ako ponúka tantra masáž?

Oddychovať a relaxovať sa snažíme vždy, ak nám to okolnosti dovolia. V dnešnej rýchlej dobe je toho však stále menej a my nemáme čas venovať sa svojim záľubám, a tiež si to odnáša aj náš intímny život. Po únavnom dni sa ledva zvalíme do postele a chuť venovať sa posteľovým radovánkam má už iba málokto. A to je problém, ktorý sa prejaví v partnerskom živote a vždy jeden z dvojice cíti krivdu.

žena, masáž

Zabudnúť na svet a všetko, čo sa deje okolo vás je možné, ak sa zveríte do rúk profesionálnym masérkam v salónoch, kde sa venujú senzuálnej masáži. Tantra spa nájdete v každom väčšom meste a vaša návšteva u nich bude senzualna masaz celkom diskrétna. Objednáte sa cez internet, vyberiete si dievča, ktoré sa vám páči a tiež druh masáže, o ktorú máte záujem. Po príchode do salóna sa vám táto masérka bude celý čas venovať, privíta vás kávou alebo čajom, ponúkne vám sprchu, aby ste dodržali zásadu 100% hygieny, potom si vás prezlečie do sárongu a až tak pristúpite k samotnému rituálu tantrickej masáže.

Počas vykonávania masáže vám bude hrať príjemná hudba a priestor zaplní exotická vôňa. Vy sa už musíte iba oddávať šikovným rukám masérky, ktorá, ak si to budete priať, vás bude rozmaznávať aj dotykmi na intímnych miestach, čo nazývajú aj masážou lingamu. Nejde však o sexuálne služby. Na to, aby ste sa dostali so extázy a prežili slasť, ktorú si ešte dlho budete pamätať, dievčatá použijú aj svoje telo, prsia či ústa. Uspokoja vás a vy sa budete cítiť ako v raji, oddýchnutí a zrelaxovaní na tele aj na duši. Do salóna však nevpustia ľudí, ktorí majú nejaký zdravotný problém alebo sú pod vplyvom omamných látok či alkoholu.

erotic-massage-for-couplee05016c99f98239f

Po skončení sa znova môžete osprchovať, doprajú vám aj malú chvíľu na oddych a napokon sa s vami rozlúčia pozdravom „namaste“, ktorým vyjadrujú úctu a ktorý má zároveň zjednotiť myseľ a telo do jediného celku. Vy napokon odídete zo salóna aj s malým darčekom ako poďakovanie za prejavenú dôveru.