Jednodňové zájazdy

Ale pokiaľ chcete zažiť aj niečo viac, určite by ste mali dať šancu aj poznávaciemu zájazdu. Poznávacie zájazdy sú obľúbené najmä pre staršie ročníky. Zájazdy autobusom máte bez akýchkoľvek vybavovaní a stresov. V prípade predĺženého víkendu či krátkeho zájazdu sa určite oplatia zájazdy autobusom. Máte zabezpečený odvoz a sprievodcu. Nemusíte sa stresovať a vybavovať. Aké možnosti máte v prípade zájazdov autobusom?

zajazd autobusom

Jednodňové zájazdy autobusom.

Takýto druh zájazdu je veľmi obľúbený. Prečo? Ráno vyrazíte a večer ste naspäť. Plný zážitkov, fotografii a dobrého cestovateľského pocitu. V prípade jednodňových zájazdov sú obľúbené najmä susedské štáty. Aj keď je pre mnohých Česko známa krajina, verte, že takýto zájazd vám prinesie úplne nový pohľad na prírodu aj mestá Českej republiky. Takisto si nemôžete nechať ujsť susedné Rakúsko. Z Bratislavy je Viedeň doslova na skok a vy tá má teda čo ponúknuť. Nádherné budovy a upravené záhrady vám doslova vyrazia dych. Takisto by ste nemali vynechať múzeá. Viedeň je bohatá na kultúru aj rekreačný život. Takýto výlet na pár hodín vás určite poteší. Jednodňové zájazdy sú najmä v okolí Slovenska. Aby ste strávili cestovaním čo najmenej času a celý deň mohli venovať svojej vysnívanej destinácii.

zajazd

Na výber máte samozrejme aj z viacdňových zájazdov do Ríma, Paríža či iných svetových metropol. V prípade zájazdov do zahraničia je však potrebné myslieť na jednu dôležitú vec. A tou je cestovné poistenie. V prípade, že sa vydáte za hranice Slovenska na výlet či dovolenku, cestovné poistenie by malo byť vždy súčasťou vášho cestovania. Dokáže vám pomôcť v prípade ošetrenia, hospitalizácie, ale aj prevozu naspäť na Slovensko. V prípade potreby cestovného poistenia neváhajte kontaktovať axa-assistance.sk. Axa vám zabezpečí rýchle cestovné poistenie na akýkoľvek zájazd a počet dní.