Čo so životom?

Vo svojom živote som si často kládla naozaj rôzne otázky. Väčšinou sa však týkali toho, ako sa vlastne uživím. Nebola som ten typ človeka, ktorý už odmalička vie, že chce byť doktor alebo, že chce písať do novín, či robiť herečku. Bola som jednoducho stratená vo všetkom, čo okolo mňa bolo. Asi to bolo pochopiteľné, pretože som nikdy nebola príliš ambiciózna, no napriek tomu som sa bála, že sa v živote nikdy neuchytím, aspoň teda nie takýmto štýlom. Človek by si pomyslel, že ma moji rodičia budú viesť k tomu, aby som mala nejaké sny, ale nedočkala som sa. Nuž, stávajú sa predsa aj horšie veci.

bitcoiny zlaté

Napriek tomu som chcela niečo dosiahnuť. Ale asi viete, že je to celé zle, keď chcete dosiahnuť niečo, o čom nemáte však absolútne žiadnu predstavu. To sú veci, kedy sa vám proste pred očami mihá všetko, len nie váš plán. Napriek tomu je veľmi ťažké nájsť sa. Aj ja som to tak vnímala. Ale rozhodla som sa, že to nechám na náhodu a verila som tomu, že to ku mne príde samo. Že nájdem spôsob, ako sa nájsť.

Asi je jasné, že to nie je až také jednoduché a vo väčšine prípadov to vôbec nefunguje. No ako keby zázrakom sa mi to podarilo a spadlo mi do cesty niečo, čo bolo mojím osudom, aj keď som o tom najprv vôbec nevedela.

kryptoměny

Začala som sa len tak náhodne motať okolo kryptomien. Ani sama neviem, akým spôsobom som sa dostala k tomu, ako ťažiť Bitcoin. Bolo to niečo, čo sa asi nikomu najprv nezdalo, čo bolo nepochopiteľné, no napriek tomu som to skúsila a podarilo sa. Išlo to všetko samo od seba, ja som iba nasávala informácie a učila som sa, čo mám robiť a ako to mám robiť. Takéto jednoduché to naozaj bolo. A musím povedať, že odkedy to robím, môj život sa tiež žije akosi sám. Nie je to naozaj vtipné? Myslím si, že každý potrebuje vo svojom živote aspoň trochu náhody alebo osudu. Nechajte to naň a uvidíte.