Šiltovky popredných značiek

Detská šiltovka je neskutočne potrebný kúsok a nemala by chýbať v žiadnom šatníku a už vôbec nie v tom detskom. Doprajte svojej ratolesti moderný a krásny kúsok, ktorý ochráni hlávku pre slnečnými lúčmi, ochráni zrak pred priamym slniečkom a zároveň doladí celkový outfit. Detské šiltovky TRENCHTOWN sú vyrobené z kvalitných materiálov, stálych farieb a v praktickom strihovom prevedení. Detské šiltovky sú navrhnuté tak, aby pasovali na každú hlávku a zároveň aby sa pohodlne nosili. V ich zadnej časti sa nachádza jednoduché upínanie, vďaka ktoré mu ľahko a jednoducho nastavíte potrebný obvod, ktorý sedí na veľkosť hlavy. Všetky šiltovky sú značkové a správnym výberom konkrétnej šiltovky doladíte potrebný štýl a teda outfit dieťaťa.

detska šiltovka

Napríklad šiltovka Goorin Bros. Free Hug Koala je veľmi pekná detská šiltovka, ktorá je vzadu vybavená ochrannou sieťkou. Tá dokonale zadrží a zároveň ochráni hlávku pred slnkom no aj zabezpečí odvetrávanie v zadnej časti hlavy. Na prednej časti je krásna malá koala. V ponuke je v praktickej a ľahko kombinovateľnej šedej farbe. Šiltovka Goorin Bros. Stallion v bielej farbe s krásnou aplikáciou žrebca je taktiež vybavená v zadnej časti už spomínanou ochrannou sieťkou. Pre milovníkov výraznejšieho štýlu je tu v ponuke šiltovka maskáčová Goorin Bros. Panther ako už názov uvádza je v prednej časti obrázok čierneho pantera. Predviedli sme Vám v stručnosti tri druhy šiltoviek v značke Goorin Bros. Je to popredná klobúková spoločnosť ktorej šiltovky sú známe okrem iného aj tým, že sú na nich aplikácie zvierat. Jedná sa o mimoriadne obľúbenú značku šiltoviek medzi poprednými, známymi osobnosťami ako je Messi, Neymar či Fernando Alonso.

šiltovka chlapec

Ďalej samozrejme ponúkame šiltovky aj iných popredných a známych značiek ako napríklad Twinzz, 47 Brand, NGHV a mnohých ďalších. Samozrejme vďaka šiltovkám od TRENCHTOWN sa môžete zladiť spoločne ako rodičia s dieťaťom, deťmi a to z jedného praktického dôvodu, Naše šiltovky ponúkame vo veľkostiach detských rovnako tak aj pre dospelých. Tak hurá na to a vyberajte, laďte a tešte sa z kvalitných a moderných šiltoviek.