Série GTA neskončili, čaká nás revolúcia a nové pokračovanie

Série videohier s titulom GTA sú tu s nami už od druhej polovice 90-tych rokov a čo by som chcel vyzdvihnúť je fakt, že každým svojim pokračovaním prinesú niečo veľké, revolučné, čím si podchytia stále širšiu a širšiu masu hráčov ešte aj dnes, vlastne fanúšikov sérií GTA každým pokračovaním pribúda a to platí aj pre dnešnú generáciu. Poslednou zastávkou je zatiaľ masovo veľmi populárna GTA V, ale aj bežný fanúšik si mohol všimnúť, že posledný titul zo série je tu s nami už 5 rokov a momentálne cítime určitý útlm. Ale nebojte sa!

hra

Tvorcovia Rockstar ani zďaleka nerezignovali, nemajú ani „dočasnú dovolenku“, poctivo plánujú a tvoria pokračovanie toľko očakávanej GTA VI .

Ale viete, revolúcia a dokonalosť si pýta svoj čas. Bude to veľké a ak nás má Rockstar opäť obohatiť a zaujať aj v blízkej budúcnosti, musia tvorcovia, ale aj fanúšikovia obetovať ešte niekoľko rokov, konkrétne sa vraví ešte o dobe 3-4 rokov. Ale ako už viete, hra je v plánovacej (a možno už aj výrobnej) fáze a ak Vás zoznámim z predčasnými informáciami tak pochopíte, prečo toľké čakanie.
Skombinujte takmer všetko, čo ste na týchto sériách milovali, prirátajte grafické rozhranie vhodné pre rok 2020 vyššie a možnosť ovládania ako aj navštevovania skutočne širokého sveta, aké Vám údajne nepriniesol ani posledný titul.

město

Vraví sa, že práve široké možnosti, aké Vám šieste pokračovanie prinesie na čele s obrovskou mapou a svetom, aký budete môcť navštíviť, budú jedným z tých revolučných bodov, ktoré by mali zaujať každého fanúšika týchto sérií. Novinkou by mala byť konečne voľba hrať za ženský charakter, pričom dej sa vráti do Miami, ako tomu bolo v asi najpopulárnejšom titule z roku 2002, GTA Vice City.Na prianie fanúšikov by sa mala vrátiť opäť vyššia interakcia postáv s okolitým svetom, čiže napríklad aj jazda na bicykli, korčuliach,… dovolené by malo byť všetko.