Dajte si záležať na balení zásielky

Na internet sme si už kompletne zvykli, takmer sme zabudli na dobu, kedy internet používali len niektorí z nás. Dnes vďaka nemu nájdeme a tiež vybavíme takmer všetko, v neposlednom rade je internet novým priestorom pre podnikateľov, ktorí tu ponúkajú svoje e produkty a služby. Tým pádom v súčasnosti vznikla silná konkurencia a zároveň obrovské množstvo potenciálnych zákazníkov, ktorí dnes nakupujú online, teda z e-shopov.

Nákupný vozík

A niet sa čomu čudovať. Nakupovanie cez internet je prehľadné a pohodlné. Navyše týmto spôsobom dokážeme nájsť produkt alebo služby presne na mieru a zároveň porovnávať ceny. Tiež sa vďaka rozsiahlej ponuke e- shopov nemusíme spoliehať na skladovú dostupnosť kamenných predajní v našom okolí. Na internete je oveľa väčšia šanca že nájdeme presne to, čo hľadáme a za cenu, ktorá je najprístupnejšia. Prekážkou nie je ani fakt, že dotyčný obchod môže mať sídlo na opačnom konci republiky. Prevádzkovateľ e-shopu zasielaný produkt zabalí a pošle ho na uvedenú adresu.

A tu sa dostávame k dôležitému detailu, akým je zabalenie produktu. Áno, presne tak, aj táto na pohľad drobnosť zohráva pri zisku a spokojnosti zákazníkov svoju podstatnú úlohu. Aj zabalením tovaru do vhodnej obálky by sme mali dať najavo, že náš zákazník je náš pán.

Online nákupný košík

V neposlednom rade je dôležité aj to, v akom stave sa zásielka dostane k príjemcovi. Určite chceme, aby prišla v takom stave, ako čisto nová z predajne, bez akýchkoľvek náznakov poškodenia. Zákazník potom ocení aj to, ak je zásielka v praktickom a nie zbytočne veľkom balení, ktoré by sa dalo ľahko otvoriť a nemusel by platiť zbytočne vysoké poplatky za poštovné. V takomto prípade stoja za zmienku plastové obálky https://www.2packsk.sk/obalky-sk/plastove-obalky-sk.

  • Majú praktické rozmery a sú odolné (napr. voči vlhkosti). Sú menšie a odolnejšie na rozdiel od papierových kartónov.