Ako zostať v kondícii a užívať si kvalitný sex

Nie každý z nás má dokonalý milostný život, a to konkrétne z hľadiska jeho pravidelnosti ako aj kvality. Niekedy ale samozrejme nemusia byť príčinou partnerské nezhody, ale skrátka znížené libido u niektorého z partnerov. Vlastne takáto situácia nie je ojedinelá a pod vplyvom niektorého z množstva škodlivých faktorov sa naše libido, respektíve chuť na sex postupom času znižuje. Ale dá sa vrátiť späť!

Najskôr ale treba nájsť príčinu a pozrieť sa na to, čo môže byť skutočným spúšťačom tohto neželaného problému. Je to väčšinou záležitosť, ktorá sa u nás nevyskytne zo dňa na deň, ale postupne naberá na svojej sile. Práve preto je vhodné poznať niektoré z možných príčin a snažiť sa im vyhýbať, alebo tieto škodlivé faktory aspoň znížiť na zdravšiu hranicu.

kreslené, playboy na pláži

Psychika

Známym škodcom v oblasti intímneho života je pravidelný stres, a to napríklad z práce. Preto aj keď to nemusí byť práve ľahké, ale chcete mať niečo aj zo svojho sexuálneho života, skrátka musíte myslieť takisto na svoje psychické zdravie a na váš partnerský život so všetkým, čo k tomu patrí. Je potrebné udržiavať vášeň a iskru.

muž, cigaretový dym

Životospráva

Svoje slovo tu takisto má náš životný štýl a životospráva a s nimi spojená naša fyzická kondícia. Predovšetkým je účinné venovať sa pravidelnému pohybu, čo je doporučený základ aj pre tých, ktorí možno nemajú čas na náročnejšie športové aktivity. Sexuálny apetít sa však dá zvýšiť takisto vyváženou a zdravou stravou, na posilnenie libida spomeňme najmä potraviny ako napríklad špenát, cesnak, orechy, hovädzie mäso, zelenina či vajcia.

Prírodné prípravky

Pomôcť v tomto smere môže aj prírodná viagra Forcex, ktorá je dostupná bez lekárskeho predpisu, nakoľko ide o afrodiziakum so zložením na prírodnej báze. Cieľom je zvýšiť v mužskom tele hladinu testosterónu a s ňou zároveň posilniť mužské libido v akomkoľvek veku.