Prečo zainvestovať do taštičkového matrac


Taštičkové matrace si zamilujete! Neviete, o čom je reč? To vám hneď s radosťou vysvetlím. Vysvetlím vám samozrejme aj to, prečo si ich nepochybne zamilujete. Pripravte sa na to, že tieto matrace stoja o niečo viac. Na oplátku však získate luxusný spánok a zdravie pre vašu chrbticu.
 Manželská posteľ s dekou a farebnými vankúšmi

Doprajte si trochu luxusu pre vašu chrbticu

Taštičkové matrace segum.sk sú v podstate dokonalejšou verziou matracov pružinových, pružiny sú však zabalené do jednotlivých taštičiek, ktoré sú od seba oddelené. Keď si na takýto matrac ľahnete, neprepadnete sa celí, ako mech zemiakov. Tam, kde je telo ľahšie, bude vo vyvýšenej polohe, jeho ťažšie časti zas klesnú o niečo nižšie, no a presne takto to má byť. Ak spíte v anatomicky správnej polohe, vaša chrbtica dostáva skutočne poriadnu dávku luxusu a samozrejme i zdravia.
 

Prečo si ich zamilujete?

Ja osobne som bola spočiatku k týmto matracom trochu nedôverčivá. Prečo? Pretože som mala zlé spomienky na pružinové matrace z detstva. Ujo predavač mi však vysvetlil a aj názorne ukázal ten rapídny rozdiel. Skutočne, nemusíte sa obávať, že spánok na takýchto matracoch nie je pohodlný. Áno, sú prirodzene tvrdšie a pevnejšie, čo je však len plusom. Ak ste spali na veľmi mäkkom matraci, pripravte sa, že to spočiatku bude zvláštne. Mne trvalo zvyknúť si asi taký týždeň.

Posteľ s bielymi vankúšmi a plyšovými medveďmi
 
Tieto matrace si zamilujete hlavne preto, že sa budete ráno zobúdzať ako novozrodení, a to doslova a do písmenka. Nebude vás bolieť chrbát, nohy, ruky ani kĺby. Z postele doslova vyskočíte ako rybička. Výborný je aj samotný spánok. Človek sa neprehadzuje, nebudú sa, nepriľahne si žiadnu časť tela, takže má kvalitný a skutočne pokojný spánok. Superlatívy by som mohla vymenúvať donekonečna. Ak som vás navnadila, odporúčam vám, aby ste išli do nejakej predajne matracov a takýto matrac si skúsili na vlastnom tele. Uvidíte, už po niekoľkých  minútach pochopíte, že je to tá správna voľba.

3.7/5 - (3 votes)