Hurá už je to tu!

Je jasné, že každý chce rýchlo zahnať absťák z toho ako neťahal za plyn a išiel 250 kW /h. Týka sa to hlavne tých, čo sa chcú dožiť ďalšej a ďalšej sezóny. Preto jazdite tak, aby ste sa vrátili na tých istých dvoch kolesách, na ktorých ste odišli.

motorky

Muži vs. Ženy
Myslíte si, že motorkári sú len mužského pohlavia? Ste úplne na omyle v dnešnej dobe sú motorkármi aj ženy, ktoré sú naozaj drsné a sexy. Tak ako muži, tak i ženy sú tiež oblečený typicky motorkársky čo je super rozoznateľné. Nechýba šatka na ústa, ktorá budí dojem neznámeho drsňáka, ktorý naozaj dupe na plyn. Ak máme porovnať mužov a ženy kto a ako jazdí, tak samozrejme ženy sú obozretnejšie a dávajú si pozor na svoj život, čiže toľko nevytiahnu, koľko dokážu muži.
Dávajte si pozor
Stalo sa Vám niekedy, že ste tomu na jednotke trochu vypálili. Výfuk Vašej motorky si určite pomyslel svoje. Áno samozrejme aj také bláznivé veci dokážete! Keď ste vybláznení tak ani nad tým neuvažujete a ste radi, že ste si vyšli so svojou krásavicou von.  Dávajte si však pozor a predvídajte radšej udalostiam. Bola by to prevažne Vaša vina, pretože ste tomu šliapli na pedál niekoľko desiatok kilometrov za hodinu na ceste kde ste v živote nikdy neboli. Alebo by ste neodhadli zákrutu a vyšili do protismeru. Takže veľký pozor!

motorka

Zodpovedne jazdite
Jazdite tak aby ste sa vždy vrátili k svojim blízkym celý a zo známkami života. Ja viem niekedy je to ťažké, ale rozmyslite si každý váš krok, každé pootočenie plynom, každé predbiehanie a mnoho ďalších vecí. Dalo by sa tú písať tony načo všetko si dať pozor pri jazde. Teraz keď sa to začína dávajte si pozor tiež na kamienky. A myslite aj za druhých. Teraz si plechovkári oddýchli že mali od Vás pokoj cez zimu, no teraz si zase musia zvyknúť, že ste tu vy. Takže buďte ohľaduplní  vo všetkých smeroch jazdy a vyhnete sa tak vážnym zraneniam, ktoré môžu byť aj bohužiaľ fatálne.

Hurá už je to tu!
4.3 (85%)4